Skip to content

GYEREKESÉLY

MTA GYEREKSZEGÉNYSÉG ELLENI PROGRAM

Címlap Fórum
Üdvözöljük, Vendég
Bejelentkezés vagy Regisztráció.    Elfelejtette a jelszavát?

Milyen foglalkozást finanszírozzak a gyereknek?
(1 megtekintés) (1) vendég
LeOldal: 1
TÉMAKÖR: Milyen foglalkozást finanszírozzak a gyereknek?
Milyen foglalkozást finanszírozzak a gyereknek? 12 éve, 7 hónapja  
5 gyermekes anya vagyok, így év vége felé bizony szép számmal akadnak olyan kihagyhatatlannak tünő programok amit iskolán óvodán belül szerveznek. Óvodás gyermekemnek lenne 13 napon át úszás ami 9000.- a buszt az önkormányzat adja.
Az iskolában szívesen teveznek májusi időpontra 3 napos osztálykirándulást ami 15 000 körüli összegre tevődik. Le kellett ülnöm a gyerekekkel megbeszélni, hogyan is osszunk-szorozzunk, hogy ne fájjon egyiknek sem ha nem tudnám befizetni a költségeket ezekre a programokra.
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
Hozzászólás: 289
graph
felhasználó kilépve Kattintsunk ide a felhasználói profil megtekintéséhez
Üdvözlet: Holdanyó
Vendégként nem küldhető be hozzászólás.

Válasz/Re:Milyen foglalkozást finanszírozzak a gye 12 éve, 7 hónapja  
Kedves "nagycsaládos". Időközben megszületett a válasz a "nyitott szoba" fórumban tett hozzászólására. Az nem tartalmaz ugyan konkrét választ a most feltett kérdésére, de kérjük éljen a ott felajánlott személyes kapcsolatfelvétel lehetőségével, hátha mégis tudunk valamiben segíteni.
Üdv: Ferge Sándor a Szécsényi Gyerekesély Program (GyEP) team tagja.<br><br>Szerkesztette: strato, Időpont: 2007-03-12 16:37
strato
Moderátor
Hozzászólás: 25
graphgraph

Tehát elérhető vagyok telefonon kedd és csütörtök kivételével a 06 30 850 8102 ezen a két délutánon iskolában vagyok, természetesen ekkor még délelőtti óráim úgymond szabadok, hisz a háztartási munkák és az én tanulásom a csendes délelőttökön zajlik.
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
graph

Most reggel körbeszaladtam a községemben, találkoztam a Családsegítő Szolgálat egyik munkatársával, akinek elmondtam ezt a honlapot és a Biztos kezdtem program modellt. Sajnos amit viszont olvastam, hogy pénz hiányában leállt vagy épp csak működik.Majd benéztem a polgármesterünkhöz, de még nem volt elérhető és ott viszont a kultúrház vezetőjével beszélgettem. Elmondta hogy kevés pénz jut most a kultúrház működtetésére, de tetszett az ötletem a báb és más kreatív foglalkozások beindításához keres majd szakembereket.
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
graph

Válasz/Re:Milyen foglalkozást finanszírozzak a gyereknek? 12 éve, 7 hónapja  
email cím: Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javascriptet.
Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javascriptet.
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
graph

FelOldal: 1
Moderátorok: strato, bezus, agi, Kecskés