Skip to content

GYEREKESÉLY

MTA GYEREKSZEGÉNYSÉG ELLENI PROGRAM

Címlap Fórum
Üdvözöljük, Vendég
Bejelentkezés vagy Regisztráció.    Elfelejtette a jelszavát?

megélhetési gyermekszülés
(1 megtekintés) (1) vendég
LeOldal: 1
TÉMAKÖR: megélhetési gyermekszülés
megélhetési gyermekszülés 11 éve, 3 hónapja  
gondola.hu/cikkek/59667
Kikérem a Nagycsaládosok nevében, hogy ilyen bélyeggel illessenek bennünket. 1991-2001 született 5 gyermekem nem a szociális juttatások elérése érdekében jöttek a világra, hanem hogy véremet tovább vigyék a jövőbe és legyen aki a jövőbeni nyugdíjasok nyugdíját megkeresi. Csak legyen hol megkeresniük azt a jövedelmet. Most úgy érzem, hogy beskatulyáztak bennünket a három és több gyermeket nevelő családokat. Lump, munkakerülő és segélyre ácsingozónó emberek képében. A tisztességben felnevelt gyermekeink a jövőben munkahelyekre várnak, hisz látható, hogy diákmunkára is mennyien jelentkeztek most a nyári szünetben. Tehát nyomatékosítom a segélyért szülünk jelzőt ki kérjük magunknak!
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
Hozzászólás: 289
graph
felhasználó kilépve Kattintsunk ide a felhasználói profil megtekintéséhez
Üdvözlet: Holdanyó
Vendégként nem küldhető be hozzászólás.

Válasz/Re:megélhetési gyermekszülés 11 éve, 3 hónapja  
Három házzal előrébb lakik egy néni aki régen egy autóbusz baleset közben a csípőjét összetörte, felépült 67%-os rokkant maradt. Télen a jeges havas úton nem szeret elindulni a napi bevásárlásait intézni. Arról beszéltünk, hogy én mint házi ápoló lennék és akkor kaphatnék ez útán jövedelmet. A szociális osztályon fel is vetettem ezt az ötletemet, miközben a néni közgyógyigazolványának kérelmét intéztem. A GyET rendszeres jövedelemnek számít, így én nem lehetek ilyen ápoló, pedig nem csak ez a néni kéri leginkább télen a segítségemet. Namost akkor ha a GyET rendszeres jövedelem, akkor hogy is van ez? igaz, hogy csak 26600.- a 8,5% levonása után. De ezek az idős emberek szerény nyugdyjukból honorálnák fáradozásom, de én szabadkozom, hogy egyébként is arra volt dolgom reggel vagy délben.
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
Hozzászólás: 289
graph
felhasználó kilépve Kattintsunk ide a felhasználói profil megtekintéséhez
Üdvözlet: Holdanyó
Vendégként nem küldhető be hozzászólás.

FelOldal: 1
Moderátorok: strato, bezus, agi, Kecskés