Skip to content

GYEREKESÉLY

MTA GYEREKSZEGÉNYSÉG ELLENI PROGRAM

Címlap Fórum
Üdvözöljük, Vendég
Bejelentkezés vagy Regisztráció.    Elfelejtette a jelszavát?

NOE kongresszus
(1 megtekintés) (1) vendég
LeOldal: 1
TÉMAKÖR: NOE kongresszus
NOE kongresszus 11 éve, 2 hónapja  
www.noe.hu/index.php?hir=34
Bár, mint nagy családos, mégsem vagyok tagja a NOE-nak. Itt helyi viszonylatban már valahogy nem jelent sokat, hogy tag vagy nem tag. December óta várom az egyesületünk vezetőjétől a jelentkezési lapot, valahogy nem ér ide hozzám. De Szabó Endre mindannyiunk hangján szól, érdekeinket képviseli, mert az első gyerekkel kezdődik egy nagy család.
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
Hozzászólás: 289
graph
felhasználó kilépve Kattintsunk ide a felhasználói profil megtekintéséhez
Üdvözlet: Holdanyó
Vendégként nem küldhető be hozzászólás.

Válasz/Re:NOE kongresszus 11 éve, 2 hónapja  
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
graph

Válasz/Re:NOE kongresszus 11 éve, 1 hónap  
www.noe.hu/index.php?hir=56
aláírásgyűjtés, az ENSZ-nek a családok védelme elismerése c. napirendretűzéséért.
A lap alján az aláíróív letőlthető pdf-ben. Gyűjtsük az aláírásokat.
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
graph

Válasz: Válasz/Re:NOE kongresszus 9 éve, 1 hónap  
Újra itt vagyok!
Szóval voltam a NOE Helyi Szövetségek a Családokért konferencián. Meglepődtem, hogy Farmos község kapott ilyen díjat, így jövőre Sülysápot is benevezem ehhez szervezek szep.23-ára egy fórumot.
Most írhatnék, hogy mekkora bajban vagyunk eladósodva a közüzemi számlákkal, de nem teszem, mert Ti úgysem tudtok segíteni. Mivel a községben nincs adósságkezelési program, inkább felkínáltam a házamat eladásra a banknak, remélem elektronikus levelemre válaszolnak. Mert mit is ér egy ingatlan, ha víz, villany, fűtés nem lesz benne? Az ÉMÁSZ már a 2. szakasz behajtási fázisba lépett. Pedig ha a 12X24 000.-/hó nem tudom fizetni akkor a 5X50 000.-ot hogyan tudnám?
Vízszámla 65 000.- a gázról ne is beszéljek. Pont most amikor kezdődik az iskola és 5 gyereket kell beiskoláznom. Jelenleg álláskeresési segélyen vagyok de ez az álláskeresési támogatás csak megemelte a tavalyi évi bevételt, hogy elvonták a lakásfenntartási támogatást. A szociális osztály azzal biztat hogy majd mehetek közmunkára és abból tudom rendezni a közüzemi számlákat. De mivel még három hónap van hátra az 1 évből, így a RÁT-os szakaszra még várhatok.
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
graph

FelOldal: 1
Moderátorok: strato, bezus, agi