Skip to content

GYEREKESÉLY

MTA GYEREKSZEGÉNYSÉG ELLENI PROGRAM

Címlap Fórum
Üdvözöljük, Vendég
Bejelentkezés vagy Regisztráció.    Elfelejtette a jelszavát?

sulysap.hu
(1 megtekintés) (1) vendég
LeOldal: 1
TÉMAKÖR: sulysap.hu
sulysap.hu 12 éve, 1 hónap  
Valakinek eszébe jutott, hogy akik a sulysap.hu-n fórumoznak rendezzenek egy találkozót, hogy személyesen is megismerjék egymást. Aki szerkeszti a honlapot, másfél órás előadást tartott, hogyan tőlthetünk fel képet, híreket apróhírdetést. Úgyhogy tegnap hajnalban ezzel foglalkoztam. Ezt itt is kipróbálom majd. Szombaton volt a tankönyv vásárlás, meglepett, hogy a 7-es tankönyvcsomag közel 16 000 Ft. Bár én mint rendszeres gyermeknevelési támogatásban részesülő a három gyerekem tankönyvcsomagjáért 921 Ft-ot kellett csak fizetnem, elég nagy érvágás ez a szülőknek. Lassan is ment a dolog, mert 3 nyomtató is bemondta az unalmast, így kézzel írták a számlákat, 8 óra után akik sórba álltak másfél órai várakozás után jutottak ki a könyvekkel. Én harmadik nekifutásra vállaltam be, hogy sorba álljak, addik más szombati dolgaimat intéztem. Így is 20 percet vett igénybe. Hazaérve elővettük a nylon csomagolóanyagot aminek két szélén lehuzható csík van, ezzel egyszerűbb a könyvek csomagolása. Hiszen számos könyv hátsó borítóján még fontos táblázatok vannak. Így nincs eltakarva az sem. A papír csomagoló anyaggal egy tanévben kétszer háromszor is át kellet a könyveket csomagolni. A harmadikos matematika tankönyvhoz még segédanyag is van, azokat beszkenneem, ismervén pici lányom figyelmetlenségét, el fog belőle veszni ez+az, így ezt később újra ki tudom nyomtatni. Így volt ez tavaly a szorzótáblával is.
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
Hozzászólás: 289
graph
felhasználó kilépve Kattintsunk ide a felhasználói profil megtekintéséhez
Üdvözlet: Holdanyó
Vendégként nem küldhető be hozzászólás.

FelOldal: 1
Moderátorok: strato, bezus, agi