Skip to content

GYEREKESÉLY

MTA GYEREKSZEGÉNYSÉG ELLENI PROGRAM

Címlap Fórum
Üdvözöljük, Vendég
Bejelentkezés vagy Regisztráció.    Elfelejtette a jelszavát?

Óvóda és napközi
(1 megtekintés) (1) vendég
LeOldal: 1
TÉMAKÖR: Óvóda és napközi
Óvóda és napközi 11 éve, 3 hónapja  
Reggel az óvónő jó hírrel fogadott, miszerint tegnap kaptak egy rendeletet, hogy a GyET-en lévő anyukák gyermekei ott alhatnak az óviban, valamint a napközi llátás is igénybe vehető. Köszönöm a sok segítséget és lám a falra hányt borsó csk kicsírázott.
Szeretném kérni, a tájékoztatást a MTA-ban múlt hét keddi miniszterelnöki megbeszélésről.
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
Hozzászólás: 289
graph
felhasználó kilépve Kattintsunk ide a felhasználói profil megtekintéséhez
Üdvözlet: Holdanyó
Vendégként nem küldhető be hozzászólás.

Válasz/Re:Óvóda és napközi 11 éve, 3 hónapja  
Azért nem hagyott nyugodni az óvónő infója, délben rákérdeztem, hogy hol olvasott erről, hogy a GyET-en lévők gyermekei a délutáni óvoda é napközi ellátást igényelhetik, mert az Oktatási Bizottságtól újra elutasító választ kaptam. Az orvosi rendelőben viszont a Szociális Bizottság elnökasszonya adminisztrál és kérte hozzá nyujtsak be egy újabb indítványt.
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
graph

Pénteken végre mgtudtuk, hogy Dóra fel lett véve a Telki Blanka Szk. iskolába. Olyan boldog voltam. Vasárnap, viszont a népszavazás zárásáig feszülten várakoztam, így hétfőn hajnalban a teletexen olvastam a nép akaratát. Igy kell ezt csinálni, ez a demokrácia. Jelzálog hitelt veszek fel az ingatlanra, kiváltjuk az eddigi hiteleket, mert ez így már nem megy, ahogy most csináljuk. Kellene az internet is nagyon, mert a Pázmány Péter Katolikus Egyetemről lenne gépelési munka. Azt csak interneten keresztül tudnám csinálni, és akkor ezt otthon a melegben. Remek lenne, ezért minl hamarabb kell a net. Most irom ki az országévértékelőt, végül nem kellett az anyagot megvágni, mert átkonvertáltam. Azt délután postázom strató! A NOE februri számát mindenkinek figyelmébe ajánlom, benne van a napközi és óvodai délutáni "őrzés" akik gyermekvédelmi támogatást kapnak. Abban még benne van a közüzemi szolgáltatás új január 1-től kinél, milyen feltételekkel kapcsolhatnak ki szolgáltatást.
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
graph

Az egésznapos óvodai ellátásra azok a rendszeres gyermekvédelmi támogatásban rászesülő gyerekek vehetik igénybe akik másik községből utaznak az óvodába.
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
graph

FelOldal: 1
Moderátorok: strato, bezus, agi