Skip to content

GYEREKESÉLY

MTA GYEREKSZEGÉNYSÉG ELLENI PROGRAM

Címlap Fórum
Üdvözöljük, Vendég
Bejelentkezés vagy Regisztráció.    Elfelejtette a jelszavát?

Védendő fogyasztók
(1 megtekintés) (1) vendég
LeOldal: 1
TÉMAKÖR: Védendő fogyasztók
Védendő fogyasztók 11 éve, 4 hónapja  
Beírtam a googleba "villamosenergia kikapcsolása" Bessenyei Gáborwww.eh.gov.hu/gcpdocs/200710/microsoftpowerpointetiiinegyedv_3napirendipont20071018.pdf ---Védendő fogyasztók kezelése című fejezet ragadta meg szemem. Tehát elméletileg az áramszolgáltató nem kapcsolhatott volna le a vezetékről. Tehát hamarosan oda fogom megírni, mint 5 gyermeket nevelő rendszeres gyermeknevelési támogatásban részesülőt. Mondja a szomszédasszony: Ica hogy bírod? épp az előző napi fehérneműt mostam kézzel, a gáztűzhelyen két 10 literes fazékban melegedett a víz. A padlószőnyeget átsepregettem egy vizes kefével. Tanulás helyett ősasszony módra próbálok némi rendet csinálni. Most így év vége felé közeledve hátra van egy matek, földrajz, töri, irodalom dolgozat. Minden hétre valami izgulnivaló. Hamarosan le kell majd adni azt a két tantárgyat amiből érettségi lesz a három kötelezőn kívűl. Meg kellene tudnom, hogy miből kell majd emeltszintű érettségi a főiskolai felvételihez. Mint családsegítő szakos leendő hallgató.
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
Hozzászólás: 289
graph
felhasználó kilépve Kattintsunk ide a felhasználói profil megtekintéséhez
Üdvözlet: Holdanyó
Vendégként nem küldhető be hozzászólás.

Válasz/Re:Védendő fogyasztók 11 éve, 4 hónapja  
2008. január 1-től új törvény az áramszolgáltatás kapcsán a védendő fogyasztók címmel 273/2007.(X.19.) Korm Rendelet új szabálya a védendő fogyasztók köre.
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
graph

Válasz/Re:Védendő fogyasztók 11 éve, 4 hónapja  
A NOE januári számában találtam meg ezt a kormányrendeletet. Tehát a kikapcsolás 30 napig tarthat, ha addig nem rendezem a számlatartozást az órát is leszerelhetik. Azaz a szolgáltató felmondhatja a szerződést. A fizetési haladék is csak 30 nap.
Nem értem, akkor ez miként védi a hátrányos helyzetbe kerülő családokat?
nagycsalád
Arany fokozatú fórumozó
graph

FelOldal: 1
Moderátorok: strato, bezus, agi